Kreditas Bedarbiams (2018)

Gauti greituosius kreditus yra lengva, tačiau ne visiems. Nedirbantys asmenys dažnai negali pateikti jokių garantijų įmonėms, kurios dalija kreditus, ir neretai neturi turto, kurį galėtų užstatyti kaip užstatą. Atsižvelgdamos į tokią situaciją, kredito firmos rinkai pateikė naują greitųjų paskolų produktą – kreditą nedirbantiems.

Greitas kreditas nedirbantiems pirmiausia buvo suteikiamas tik kreditų išdavimo punktuose bei bankuose. Vos tik atsiradusi ši kreditų rūšis pradėjo sparčiai populiarėti, ir ne be reikalo. Greitas kreditas buvo puiki galimybė neturintiems darbo asmenims gauti pinigų, reikėjo tik turėti kokio nors turto, kuris tiktų būti užstatytas.

Užstatu galėjo būti ne tik nekilnojamasis turtas, bet ir kitokie, turintys pakankamai didelę vertę, daiktai. Norint pasiimti kreditą bedarbiams, užstatas buvo būtinas, nes firmoms reikėjo garantijos, kad pasiskolinti pinigai bus atiduoti.

Kreditas Bedarbiams

Kreditas nedirbantiems tapo plačiai žinomas, tačiau kredito suteikimo skaičius pradėjo mažėti. Tai pastebėjusios įmonės, norėdamos išsiaiškinti šio pakitimo priežastis, apklausė kai kuriuos žmones. Po apklausos paaiškėjo, jog, apklausti asmenys apie greituosius kreditus bedarbiams atsiliepia teigiamai. Ne vienam klientui patiko tai, jog gali asmeniškai pabendrauti su asmeniu, kuris jam išduoda kreditą. Tai, pasak apklausose dalyvavusių asmenų, suteikia pasitikėjimo bei saugumo jausmą, jog jie nebus apgauti.

Tačiau, nepaisant teigiamų atsiliepimų, daugeliui nepatiko tai, jog kreditus galima pasiimti tik jų išdavimo punktuose. Ne vienas klientas skundėsi tuo, jog dažnai tenka laukti ilgose eilėse, todėl užtrunka daug laiko, kol pasiima greitąjį kreditą. Tą patį teigė ir gyvenantys toliau nuo miesto, nes jiems yra nepatogu važiuoti gana didelį atstumą. Firmos, sužinojusios klientų nuomonę apie greituosius kreditus bedarbiams, pradėjo ieškoti sprendimų problemai išspręsti.

Po kiek laiko, kai sistema patobulėjo, atsirado ir internetinis kredito bedarbiams pasiėmimo variantas. Kadangi kreditai bedarbiams yra paimami internetu daug lengviau negu kreditų išdavimo punktuose, nereikėjo labai ilgai laukti, kol internetinis kredito pasiėmimo būdas tapo toks pat populiarus, kaip ir kiti variantai.

Greitąjį kreditą bedarbiams galima pasiimti beveik taip pat, kaip ir kitus kreditus. Pirmiausia patartina paskambinti kreditus teikiančiai įmonei ir pasiteirauti visais rūpimais klausimais. Taip bus galima apsidrausti nuo kai kurių nesusipratimų, kurie gali iškilti dėl to, jog asmeniui, kuris norėjo pasiimti kreditą, buvo nežinomos kai kurios taisyklės.

Konsultantai, kurie dirba greituosius kreditus suteikiančiose firmose, visada stengiasi kuo plačiau ir aiškiau atsakyti į užduotą klausimą, nes jei dėl konsultanto kaltės kiltų nesusipratimų, kentėtų įmonės patikimumas. Todėl galima nesibaiminti, kad konsultantas prikalbės imti kreditą su milžiniškomis palūkanomis arba, jog parekomenduos pasiimti kliento galimybių neatitinkantį kreditą.

Nors kreditai nedirbantiems yra lengvai suteikiami, tačiau tam, kad būtų galima pasiimti greitąjį kreditą, reikia turėti kokių nors pajamų. Tai gali būti socialinio draudimo išmoka, iš darbo biržos gaunami pinigai, įvairios kompensacijos ir panašiai. Jei bedarbis neturi jokių pajamų šaltinio, tada visada yra reikalaujama, kad būtų užstatytas koks nors turtas, nes kitaip firma neturės jokių garantijų, jog skola bus atiduota.

Taip pat būtina turėti gerą kreditavimo istoriją, neturėti pasiskolinus jokių kitų kreditų. Tada, kai bus pateiktas prašymas suteikti greitąjį kreditą, įmonė patikrins ne tik kreditavimo istoriją, bet ir kitą informaciją, pavyzdžiui, ar klientas turėjo kokį nors darbą, jei taip, tada kodėl iš jo išėjo arba buvo atleistas ir panašiai.

Greitasis kreditas internetu bedarbiams gali būti suteiktas greitai bei be jokių nesklandumų. Tačiau, norint, kad taip būtų, privaloma turėti gerą istoriją – tiek darbo, tiek kreditavimo.