Noriu nemokamos paskolos

Nemažai kredito įmonių siūlo paslaugą „pirma paskola nemokamai!“. Sutikite, tai išties patrauklus pasiūlymas: kiekvienas naujas klientas turi galimybę pasiskolinti pinigų, kai jų labiausiai reikia, ir nieko už tai nemokėti. Žinoma, tam, kad galėtumėte grąžinti tokią pačią sumą, kokią pasiskolinote, turite laiku įvykdyti duotus įsipareigojimus. Taigi, jei ir jums aktuali galimybė pirmąją paskolą gauti nemokamai, galite kreiptis į ViaSms.lt, CreditPlus.lt, PopKreditas.lt, Seriffilaina, BigCredit.lt, MomentCredit.lt, SohoCredit.lt, LitCredit.lt, SmsPinigai.lt, SmsCredit.lt ar EcoCredit.lt (tiesa, pastarasis kreditorius pirmąją paskolą suteikia nemokamai tik imant 500 Lt vertės kreditą 30 dienų laikotarpiui).

Kaip matote, minėtą paslaugą teikia ne viena kredito įmonė. Kaip apsispręsti, į kurį kreditorių kreiptis? Mes palengvinsime jūsų darbą: šiame straipsnyje įvairiais pjūviais aptarsime visas minėtas kredito bendroves. Pasidomėsime, kokio dydžio paskolas kreditoriai teikia bei kokius grąžinimo terminus siūlo ir palyginsime 300 Lt, 500 Lt, 1000 Lt bei 2000 Lt kreditų kainas. Be to, panagrinėsime, kokią sumą pinigų turi teisę pasiskolinti nauji klientai, kokie minimalaus amžiaus reikalavimai yra taikomi, taip pat aptarsime galimybę turėti keletą paskolų vienu metu toje pačioje kredito įmonėje.

Noriu nemokamos paskolos

Kokia yra minimali ir maksimali greitosios paskolos suma?

Jei jus domina 100 Lt dydžio greitasis kreditas, galite kreiptis į MomentCredit.lt, LitCredit.lt ar SmsCredit.lt. Minimali paskolos suma iš kitų kredito įmonių yra kiek didesnė. SmsPinigai.lt neteikia mažesnių nei 150 Lt dydžio paskolų, o BigCredit.lt bei CreditPlus.lt – mažesnių nei 200 Lt dydžio paskolų. Iš ViaSms.lt bei SohoCredit.lt galite pasiskolinti nuo 250 Lt, iš EcoCredit.lt – nuo 300 Lt, o iš PopKreditas.lt – nuo 500 Lt.

Maksimali suma, kurią galite pasiskolinti iš ViaSms.lt bei LitCredit.lt – 1500 Lt. Jei jums reikia kiek didesnės sumos, galite kreiptis į CreditPlus.lt, SohoCredit.lt, BigCredit.lt ar SmsCredit.lt – šios kredito įmonės teikia iki 2000 Lt vertės kreditus. Iš EcoCredit.lt galite pasiskolinti iki 4000 Lt. Visgi didžiausias greitosios paskolos sumas siūlo PopKreditas.lt, SmsPinigai.lt ir MomentCredit.lt – šiose kredito bendrovėse maksimali paskolos suma siekia 10 000 Lt.

Koks yra minimalus ir maksimalus kredito suteikimo terminas?

Trumpiausią greitosios paskolos grąžinimo terminą siūlo PopKreditas.lt (10 dienų). LitCredit.lt, SmsPinigai.lt ir SmsCredit.lt suteikia paskolas ne trumpesniam nei 14 dienų laikotarpiui, o ViaSms.lt, CreditPlus.lt ir BigCredit.lt – ne trumpesniam nei 15 dienų laikotarpiui. Likusios kredito įmonės (EcoCredit.lt, MomentCredit.lt ir SohoCredit.lt) siūlo minimalų 1 mėnesio trukmės greitos paskolos grąžinimo terminą.

Maksimalus kredito grąžinimo terminas skiriasi kiek labiau. Dalis kredito įmonių nesuteikia galimybės pasiimti greitosios paskolos ilgesniam nei 30 dienų laikotarpiui (ViaSms.lt, BigCredit.lt, LitCredit.lt, SmsCredit.lt). Sąlyginai trumpą paskolos grąžinimo laikotarpį siūlo ir CreditPlus.lt (45 dienas) bei SohoCredit.lt (90 dienų). Likę kreditoriai yra kiek lankstesni. 2 metams pasiimti kreditą galite iš EcoCredit.lt bei PopKreditas.lt, 3 metams – iš MomentCredit.lt bei SmsPinigai.lt.

Kiek skirtingose kredito bendrovėse kainuoja 300 Lt bei 500 Lt dydžio greitieji kreditai?

Žinoma, pirma paskola nieko nekainuoja, bet, jei į tą pačią kredito įmonę kreipsitės antrąkart, jums suteikiamos paslaugos bus įkainotos. 300 Lt dydžio greitas kreditas 30 dienų laikotarpiui pigiausiai kainuoja SohoCredit.lt (26,4 Lt) ir SmsPinigai.lt (26,5 Lt). Panašios kainos vyrauja ir LitCredit.lt (27 Lt), ViaSms.lt (27 Lt) bei EcoCredit.lt (27,43 Lt). Šiek tiek brangiau už 300 Lt kreditą mokėsite CreditPlus.lt (28 Lt), BigCredit.lt (28 Lt) bei SmsCredit.lt (28,20 Lt). Atkreipkite dėmesį, kad į šį sąrašą neįtrauktas MomentCredit.lt, todėl, kad šis kreditorius nesuteikia galimybės pasiskolinti 300 Lt, bei PopKreditas.lt, nes pastarasis kreditorius suteikia ne mažesnes nei 500 Lt paskolas.

Palyginkime, kaip skiriasi 500 Lt vertės kreditų kainos skirtingose kredito bendrovėse (30 dienų laikotarpiui). Pigiausius kreditus siūlo PopKreditas.lt bei MomentCredit.lt: 500 Lt greitoji paskola 30 dienų laikotarpiui kainuos tik 40 Lt. Jei pinigų skolinsitės iš SohoCredit.lt ar SmsPinigai.lt, už tokios pačios vertės kreditą mokėsite 44 Lt, jei iš ViaSms.lt ar LitCredit.lt – 45 Lt. Greitoji paskola iš EcoCredit.lt kainuos 45,73 Lt. Brangiausiai 500 Lt greiti kreditai kainuoja CreditPlus.lt, BigCredit.lt bei SmsCredit.lt – po 47 Lt.

Galbūt 30 dienų terminas jums yra per trumpas? Panagrinėkime, kiek kainuoja kreditai 90 dienų. Tokiam laikotarpiui pasiskolinti 300 Lt ar 500 Lt galite tik iš trijų kreditorių. 300 Lt greitas kreditas iš SmsPinigai.lt jums kainuos 52,5 Lt, iš EcoCredit.lt – 56,49Lt, iš SohoCredit.lt – 79,2 Lt; 500 Lt greitas kreditas iš SmsPinigai.lt kainuos 88 Lt, iš EcoCredit.lt – 94,06 Lt, iš SohoCredit.lt – 132 Lt.